Gumisiowe przedszkole w Mysłowicach

W naszym przedszkolu każde dziecko czuje się wyjątkowe!

Indywidualne podejście

W Gumisiowym Przedszkolu skupiamy się na indywidualnych potrzebach dzieci, wspieramy je w rozwoju. Dzieci posiadające specjalne potrzeby edukacyjne mają możliwość realizowania terapii lub jej elementów na terenie przedszkola.

Specjalistyczny sprzęt

Nasze przedszkole jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt, wspierający rozwój dzieci. Sale wyposażone są w zabawki dydaktyczne dostosowane do wieku dzieci. Posiadamy sale terapeutyczne, salę gimnastyczną ze sprzętem do terapii SI, salę doświadczania świata. Przedszkole jest również wyposażone we własną kuchnię.

Holistyczny rozwój

W naszym przedszkolu przykładamy dużą uwagę na holistyczny rozwój dzieci. Zapewniamy im między innymi zajęcia dydaktyczne, ale również ruchowe, taneczne, czy językowe.

Holistyczny rozwój

Poznaj nasze przedszkole

Witajcie w Gumisiowym Przedszkolu! Serdecznie zachęcamy do przejrzenia zdjęć naszej placówki – na fotografiach zobaczycie jak wiele ciekawych i kreatywnych przestrzeni mamy do zaoferowania dla naszych podopiecznych. To dzięki nim dzieci uczą się nowych umiejętności, rozwijają swoje talenty i wiedzę, a także świetnie się bawią!

Poznaj naszą kadrę

Dzięki naszej wspaniałej kadrze, możemy zapewnić naszym podopiecznym opiekę i edukację na najwyższym poziomie. Dzieci w naszym przedszkolu mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań pod okiem wykwalifikowanych i kochających swoją pracę nauczycieli.

W naszym przedszkolu zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży edukacyjnej. Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele, którzy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie w swoją pracę.

Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz kończąc studia podyplomowe. W naszym zespole pracują także specjaliści, którzy zajmują się terapiami dzieci.

Poprzez zabawę i różnorodne zajęcia stymulujemy rozwój motoryczny, sensoryczny oraz poznawczy dziecka. Nauczyciele wspierają dzieci w nauce poprzez kreatywne i interaktywne metody, a także kształtują u nich pozytywne nawyki i zachowania.

Pedagodzy specjalni oraz terapeuci prowadzą zajęcia z dziećmi posiadającymi orzeczenia o niepełnosprawności lub opinie o wczesnym wspomaganiu rozwoju, podchodząc do nich holistycznie i zapewniając im pomoc w rozwoju społecznym i emocjonalnym.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji o naszym przedszkolu, skontaktuj się z nami – nasz zespół zawsze jest gotowy do pomocy i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola!